عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 46

1,594 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١١٬٦٥٠ جنيه

    شقة 135م في الشيخ زايد باقل مقدم وتقسيط 10 سنوات

    Property Hills... logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا 500م قسط ربع سنوي1.1مليون او كاش22

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع بالميرا أكتوبر 300م + حديقة خاصه

    Alaqariah For Investment logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو ب مقدم 110 الف و قسط علي 10سنين

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا مستقلة للبيع فى كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع في كمبوند هاي تاون

    The Avenue Properties logo image

    هاى تاون, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا عرض محدود مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة تاون هاوس مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر بنتهاوس متشطب

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم وسعر تاون

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا منفصلة-استلام فورى-فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم تاون كورنر

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب اكثر سعر مميز و ب موقع رائع

3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب اكثر سعر مميز و ب موقع رائع

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ب اكثر سعر مميز و ب موقع رائع

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م في حي البوليفارد التوسعات الشماليه

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 205م مع جاردن خاص 150م في بيت الوطن

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٨٬٧٣١ جنيه/متر مربع