عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 48

1,594 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي تاون هاوس بالتقسيط استلام سنة شيل اوت

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جاردينيا الشمس بجوار مول العرب

    Vida Solutions logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفرلايقارن استلم بنتهاوس 170م+روف72م متشطبه الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    أي فيلا

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر اي فيلاا 282م استلام فوري فيو مميز (الان

    Bright logo image

3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في ماونتن فيو شيل اوت بارك 6اكتوبر

    Vida Solutions logo image

4

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في طيبه جاردنز - مول العرب

    Vida Solutions logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في طيبه جاردنز بجوار مول العرب !

    Vida Solutions logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في ماونتن فيو تشيل أوت بارك |

    BGCO Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بسعر محروق

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أول سكن ألترا سوبر لوكس في جراند هايتس

    Driven Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ستاندالون643م متشطبه بالكامل بفيو لاجون

5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة فيلا لفترة محدودة مقدم 100 الف 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس عرض محدود مقدم 100 الف قسط 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م استلام فورى بفيو مميز تقسيط خلف مول العرب

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره من افضل مطور ب قسط ل 10 سنين

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٦ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة 203م استلام فورى تشطيب سوبر لوكس تقسيط

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٩٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بجراند هايتس بأقل سعر سوق 345م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر متشطب ومفروش بالكامل لوكيشن مميز جدا

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا186م+165م جاردن امام بيفرلي هيلز بقدم 600الف

4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع مميز في كمبوند جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 283 للبيع جراند هايتس موقع مميز بكمبوند

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع