عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 49

1,594 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 185م للبيع كمبوند نيوم اكتوبر 80% تشطيب

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نصف تشطيب للبيع في جراند هايتس

    The Avenue Properties logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩١٬٨٨٧ جنيه

    شقة للبيع بدون اوفر في كمبوند نيوم اكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف مونتن فيو اتشيل اوت بارك

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فخمة بحمام سباحة متشطبة بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا استلام فوري بأفضل موقع في أكتوبر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش هيتكررفيلا ب100الف مقدم و10س او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري ماونتن فيو 220م اقل سعر +حديقة

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة دوبلكس+ بجنينه كبيرة استلام فورى قسط

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس لقطة فى ماونتن فيو تشل اوت بارك

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ايفيلا186م+165م جاردن امام بيفرلي هيلز بقدم 600الف

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 5 غرف في كمبوند طيبة جاردنز 6 اكتوبر

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع – جراند هايتس – جاهز للاستلام

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٤٣٦ متر مربع

    ٩٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر شقة تاون هاوس استلام فوري في نيوم اكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله بالفرش كمبوند دارا جازنز 6اكتوبر

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 6,000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميزه بسعر شقه قرب مول العرب بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند جراند هايتس 6 اكتوبر

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اون هاوس للبيع تشطيب كامل كمبوند Grand Heights

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ماونتن فيو ICity بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في كمبوند جراند هايتس 6اكتوبر

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع