عقارات للبيع في الحي السابع

6 عقارات أخرى
  • 2

    بناية كاملة

    ٣٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عمارة 430 م مميزة في الحي السابع المجاورة 1

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٤٣٠ متر مربع

    ٧١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي السابع اهالي مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 487م مميزة للبيع في الحي السابع - 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٤١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 3

    بناية كاملة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عماره 315 م فاخرة – الحي السابع،

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٣١٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع حي 7 اهالي خلف نادي 6 اكتوبر مباشرة

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع استلام فورى امام الحى السابع أكتوبر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٩ جنيه/متر مربع