عقارات للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 42

1,594 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا استلام فوري بأفضل موقع في أكتوبر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في نيوم اكتوبرRtm

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في 6 اكتوبر استلام فوري

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ب كمبوند جراند هاتيس اكتوبر

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في كمبوند جراند هايتس اكتوبر

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 غرف بدون تشطيب كمبوند جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيره536م+372م جاردن استلام قريب باقل مقدم.

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على البحيرة جاهز للسكن في أكتوبر البحري.

    Crafters Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٤٠٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٣٬١٢٥ جنيه

    فيلا ٢٦١م، قسط ربع سنوي ٣٩٣الف، توتال كاش ١١ مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر سعر مميز جدا ماونتن فيو

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 283م للبيع جراند هايتس 6اكتوبر استلام فوري .

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في كمبوند جراند هايتس بسعر مغري

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة استلام فوري في جراند هايتس زايد

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز جدا داخل كمبوند جراند هايتس 4 غرف

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع بسعر محروق فيلا مستقله type a فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه ب اكثر سعر مميز و قسط ل 10 سنين

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه ب اكثر سعر مميز و قسط ل 10 سنين

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٦٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند ماونتن فيو شيل اوت بارك

    DMG logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٣٨٦٬١٨٨ جنيه

    فيلا 396م في جراند هايتس -2مليون مقدم او كاش 18

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون كورنر برايم لوكيشن جوه المشروع

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون-برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى سعر تاون كورنر-فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع