عقارات للبيع في وست دايز

11 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ويست دايز الكازار مقدم 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في West Days أكتوبر | 2 غرف | مقدم 285 أ

    Selection Code logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع بمساحة 155متر مربع في إيفر

    Egypt Best Properties logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع بمساحة 155متر مربع في إيفر

    Egypt Best Properties logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع بمساحة 155متر مربع في إيفر

    Egypt Best Properties logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ويست دايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٩٦٬٥٦٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,وست دايز

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع بمساحة 155متر مربع في إيفر

    Egypt Best Properties logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل و استلام فوري ب فيو مميز

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٢٨٬٨٦٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في كمبوند ويست دايز الكازار

    Selection Code logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٧٦٬٨٩٨ جنيه

    شقة 102م بـ West Days مقدم 10% وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امام مول العرب وبالتقسيط على 10 سنوات الكازا

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع