عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 44

23,046 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري مع المراسم نيو زايد

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأميز موقع وبأقل مقدم حجز الآن

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سولانا ويست نيو زايد واقساط احد ١٠ سنين

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185م لوجار زايد | مقدم 5% قسط 12 سنة

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3BD استلام سنة بقلب الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م بحديقة 161م في V Levels زايد قسط 7 سنوات

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٢٨٬٩٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في جينيستا الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في VYE – سوديك، الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بخصم 35% واقساط علي 11 سنه

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale in kayan grand heights oct Rtm finished

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% على 6 سنين تاون هاوس استلام 2026

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فى سوديك استلام فورى جانب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا250م متشطبه الترا لوكس ب5% وقسط 120 شهر Madaar

    Promax Property Investors logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى بفيو على مساحه خضراء

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن فى موقع مميز أمام أركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتكييفات ف زايد القديمه بأقل من سعر الشركه

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن باطلاله مميزه في ديونز أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد بالقرب من مول the gate

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بيل فيي للبيع باقساط متشطبه بالكامل

    Platinum Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه بالكامل للبيع في باتيو الزهراء

    Driven Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع