عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 41

23,046 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٦٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في كمبوند مارفيل - سوبر لوكس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في الشيخ زايد كمبوند جزال بمقدم 1,5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه متشطبه جاهزه للسكن للبيع في مارفيل مراسيم

    Teleo For Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٧٢٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة بالكامل بسعر لقطة امام ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • كمبوند سيلفا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    First Group
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,سيلفا كومباوند

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في زايد بجوار بيل في بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل في كمبوند لوجار - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة ريسيل في ويست ليفز-نصف تشطيب

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    مجمع دي في دي نيوسايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤١٥٬٢٣٥ جنيه

    خطة السداد: 7
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست

    3 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل موقع مميز فيومفتوح بحري ع الكمبوند

    Gate real estate marketing logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر على اللاندسكيب، جاهزة للاستلام الفوري.

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤غرف بحمام سباحة جاهزة للاستلام الفوري

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٢٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي ريسيل بحديقة في كمبوند لوجار-زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٨٤٬٥٥٣ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة 89 متر للبيع في زيد بارك

    Home Valley logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • جيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي الثالث عشر,جييرا

    3 - 6 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى ليك ويست قرب اركان الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في زايد ريجنسي – الشيخ زايد |

    Aqarpedia For Resale logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس متشطب بالكامل في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب162م متشطب+بمقدم 5 مليون بفيو مميز جدا

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ZED West New Cairo

    Aqarpedia For Resale logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • لاك فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Gabry Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لاك ڤيل

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مساحه كبيره علي شارع النزهه بأقل سعر للمتر

    Crown Stone Realty logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٩ متر مربع

    ١٥٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز وتشطيب فندقي بأقل سعر من الشركخ

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل في كمبوند لوجار - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل نصف تشطيب 120م في كمبوند Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ابراج ساويرس بجوار هايبر زايد

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة