عقارات للبيع في الشيخ زايد, صفحة 40

23,046 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في استيتس ريزيدنس بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا مستقلة جاهزة للمعاينة كمبوند الكارما 4

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٨٨٣٬٨١١ جنيه

    ارخص تاون استلام فوري في فيلدج ويست بجانب هايبر 1

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • كايرو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب هاي لوكس - كمبوند جامعة القاهرة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي مرتفع في كومباوند الكناريا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه سعر مغري وجاهزه للسكن داخل ذاستيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مونتانيا

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند الكناريا الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اسلام فوري بقدم 5% من سودك - فاي

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقه بالقسط علي 10 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه الان ف كمبوند ارقي كمبوند ف نيو زايد

    Creative Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بتشطيب كامل وسلم داخلي - الكرما ريزيدنس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • زد ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٦٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في كمبوند مارفيل - سوبر لوكس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في الشيخ زايد كمبوند جزال بمقدم 1,5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه متشطبه جاهزه للسكن للبيع في مارفيل مراسيم

    Teleo For Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٧٢٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مش مجرد شقة دي Upgrade لحياتك في قلب زايد -220م

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة بالكامل بسعر لقطة امام ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في زايد بجوار بيل في بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل في كمبوند لوجار - نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة ريسيل في ويست ليفز-نصف تشطيب

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    مجمع دي في دي نيوسايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • الكارمه كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Karma Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الكارما كاي

    استوديو, 1 - 4 غرفة