شقق فندقية للبيع في الشيخ زايد

94 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة فندقية داخل مشروع مميزفي قلب الشيخ زايد

    شارع تيامو سيتي, تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية للبيع في قلب الشيخ زايد

    شارع تيامو سيتي, تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقق فندقية

    ٤٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقى43م للبيع مونترو مقدم10%واقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقى58م للبيع مونترو مقدم10%واقساط ع 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة بخدمات فندقية للبيع بالتقسيط 10Y

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات فندقية متشطبة بالكامل بالتكييفات

    شارع تيامو سيتي, تيامو سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بإنتركونتيننتال بعائد m1.5سنوياً نايل فيو

    Selection Code logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بإنتركونتيننتال بعائد m1.5سنوياً نايل فيو

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بإنتركونتيننتال بعائد m1.5سنوياً نايل فيو

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفندقيه بالفرش والاجهزه مع عائد سنوى18

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده فندقيه مع triumph hotel امام الاهرامات

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه بجوار المتحف امام الاهرامات بعائد دولر

    Selection Code logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات فندقية أمام الأهرامات | عائد بالدولار مع Tri

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعلي عاد استثماري ف زايد بمقدم 10% من اركان بالم

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية استلام فوري للبيع في 205 الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 252م متشطبة بالتكيفات خدمة فندقية - 2O5 اركان

    Inn Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٢ متر مربع

    ١١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع في كانال ووك – أركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد الزامي 18% , مع فندق سويسس انن غرفة فندقية

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفندقيه مع SwissInn متشطبه ومفروشه بحر

    Crafters Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرف فندقيه معSwiss inn قريبه للمتحف المص

    Crafters Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة بإدارة "Crowne Plaza"مشروع 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 58م فندقية للبيع فى مونترو الشيخ زايد 10% فقط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 36 متر للبيع فى مونترو الشخ زايد 10%فقط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار في شقق فندقية بجانب اركان

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقق فندقية

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع