عقارات تجاري مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 6

628 عقارات أخرى
  • 10

    عيادة

    ١٠٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل بموقع مميز في Central Avenue - زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٩٨٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة ريسيل بموقع مميز في Central Avenue - زايد

    RE/MAX Everest logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    مساحات مكتبية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 1000م للبيع تشطيب راقي مودرن

    Guides Real Estate logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب تشطيب كامل بموقع مميز علي محور 26 يوليو

    RE/MAX Everest logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب تشطيب كامل بموقع مميز علي محور 26 يوليو

    RE/MAX Everest logo image

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    5 - 7 غرفة

  • 11

    عيادة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل للبيع بالتقسيط في مول كازان

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده تشطيب كامل للبيع بالتقسيط في مول كازان

    RE/MAX Everest logo image

    كازان بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    محل

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بعائد ربح للبيع في الشيخ زايد سينترال افينيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٨٧ متر مربع

    ١٩٧٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري جاهز بأفضل لوكيشن في Polygon

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده استلام فوري بالتقسيط موقع مميز في الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • ذا جراي ريزيدنسز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    محل تجاري

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع م.ش.عقاري برايم لوكيشن بجولدن سكوير

    Al Beltagy Real Estate logo image

    الحصري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبه- ميديتاون - نيو جيزة - موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع – (M 145 __Portal SODIC)21MILLION

    Home Select for real estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٢٧٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع افضل مبني في 205 علي المحور الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 63م تشطيب كامل بالتكييفات في West Eleven قسط

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • لا كاسيل 9

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    Zaya Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 11

    عيادة

    ١٣٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 53م تشطيب كامل بالتكييفات في West Eleven قسط

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٥٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى كامل التشطيب مفروشة بالكامل بلازا فيو

    Roots Development logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٩١٨٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 53م متشطيب بالتكييفات West Eleven قسط6سنوات

    ويست ايليفن, محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    عيادة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده في ويست ميديكال سنتر سوديك ويست الشيخ

    Adagio Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز للبيع بموقع مميز بالشيخ زايد 65 متر

    Emaar Prime X logo image

    الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • مون هايتس باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٩٢٬٤٦٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ذا بورتال سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٤١ متر مربع

    ١٢٠٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في نيو جيزة ميدتاون الطابق الأرضي

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع بقلب أكتوبر فرصة استثمار قوية

    New Avenue Real Estate logo image

    حياه اكتوبر ريذدنس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 53متر متشطبة بالتكيفات في اركان بالم 205

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مكتب متشطب استلام فوري في اوه وست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • جرين بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Somow Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة