صيدليات للبيع في الجيزة

120 عقارات أخرى
  • 6

    محل

    ٢٬٧٢١٬٦٠٠ جنيه

    صيدلية في new zayed مباشرة على طريق إسكندرية

    property hills Elite logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢٬٧٢١٬٦٠٠ جنيه

    صيدلية في new zayed مباشرة على طريق إسكندرية

    property hills Elite logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٬٧٢١٬٦٠٠ جنيه

    صيدلية في new zayed مباشرة على طريق إسكندرية

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٢٬٧٢١٬٦٠٠ جنيه

    صيدلية في new zayed مباشرة على طريق إسكندرية

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل تجاري ف قلب الشيخ زايد موقع حيوي 70م قسط

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية/مكتب إداري للبيع بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    داماك بارك افينيو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية/مكتب إداري للبيع بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٨٬١٠٢٬٤٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بموقع استراتيجي في الشيخ زايد الجديدة

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٦ متر مربع

    ٣٩٦٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدة طبية

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة صيدلية مرخصة أرضي تشطيب كامل مجهزة

    Aqar Misr logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    وحدة طبية

    ٣٬٨٤٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في صيدلية ع المحور المركزي مباشرة بمقدم 15%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور أرضي للبيع داخل مول زايد بلازا الشيخ زايد

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية في Allora hub مول - أمام كمبوند الربوة

    Inn Properties logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨١ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    عيادة

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بجانب سعودي ماركت في الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    خمسة وخمسون خمسة, شارع المستقبل, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك صيدلية للبيع في مول بأكتوبر بجوار مول مصر

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع على الواجهة الرئيسية في مول بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بالميت, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية 54م بأكثر الاماكن الحيوية بقلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٢٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع صيدلية جاهزة للتسليم و بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع 148م مباشرة على واصله دهشور

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية مميزة علي طريق الواحات للبيع بالتقسيط 10Y

    Property Hills Star logo image

    المحور 44, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع الفورى بفيو مميز فى مول ريتزى أمام جرينز

    Property  Hills. logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع في نمق علي وصلة دهشور جانب بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣١٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية في Allora hub مول - أمام كمبوند الربوة

    Inn Properties logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    وحدة طبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع في موقع متميز نوع الوحدة: صيدلية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب متشطب علي المحور مباشرة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ذا كورد, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٢٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية - تسليم مبكر مباشرة على محور 26 يوليو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٠٨٬١١٥ جنيه/متر مربع