عقارات تجاري مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 11

629 عقارات أخرى
  • 4

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر ادارى للبيع سوبر لوكس400م في الجيزة شارع النيل

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع النيل, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    مساحات مكتبية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى 230م للبيع بالمهندسين ش شهاب الرئيسى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ترخيص ادارى للبيع بالمهندسين تفرعات ش لبنان

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع 120م فى المهندسين من ش جامعة الدول

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع كامل التشطيب نيو جيزه تصلح عياده اسنان

    BEYOTCOM logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في واحد من أقوى المشروعات التجارية

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي التاسع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري بتشطيب كامل واستلام قريب في "205 أركان

    RE/MAX Al Mohager logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٠٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مجوهرات جاهز للسكن في قلب الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٣٤٠٬١٠٠ جنيه

    احسن مكتب استلام فورى ومتشطب بالكامل بمول ويست جيت

    Property Hills Star logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    نصف طابق

    ١٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر اداري طبي مميز بترخيص اداري رسمي وليس تصالح

    Ring Road Real Estate logo image

    شارع الهرم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    7+

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أو ناين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,أو ناين من ميقات للتطوير العقاري

    1 - 2 غرفة

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في ذا بورتال – الشيخ زايد

    متصدر

    I-Move logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري للبيع استلام فوري عائد ثابت لمدة 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    ٥٬٩٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري للبيع استلام فوري عائد ثابت لمدة 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٥٬٩٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري للبيع استلام فوري عائد ثابت لمدة 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

7+

    ٥٬٩٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش ومجهز للبيع علي شارع رئيسي بالمهندسين

    Al Khabir Realestate logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي رويال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده سوبر لوكس في ميدي تاون نيو جيزة للبيع

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بورتال سوديك 161 متر بسعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بارك ستريت علي المحور بعائد ايجاري

    Rokn Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 500م تشطيب كامل - بالتكيفات - تشطيب حديث

    Guides Real Estate logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تشطيب كامل 250 م بالتكيفات للبيع . رخصة تجارية

    Guides Real Estate logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بالم فالي 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 5

    بناية كاملة

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للبيع بمشروع او ويست لوكيشن مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٣٧٨ متر مربع

    ١٠٩٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    مساحات مكتبية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مجهز بالكامل للبيع – المهندسين

    Property Network logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    مساحات مكتبية

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع – المهندسين

    Property Network logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في اركان مول الشيخ زايد قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا عيادة متشطبة للبيع في مول حيوي في زايد

    Property Hills Star logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • وان 6

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    PTC Real Estate Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة