عقارات تجاري مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 7

628 عقارات أخرى
  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 700م للبيع دور اول رخصه اداري في ميدان فيني

    ميدان فيني, الدقي, الجيزة

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    عيادة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 180م تشطيب كامل بالتكيفات موقع مميز

    Guides Real Estate logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب ومتأجر للبيع في مول علي المحور المركزي

    Property Hills Star logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب جاهز ومفروش بالكامل في كابيتال بيزنيس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطيبه جاهز للتشغيل في مول سنتر افينيو

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • بناية كاملة - استوديو - 8 حمامات للبيع في حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    بناية كاملة

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى تجاري للبيع أو الإيجار في حدائق الأهرام

    Home Select for real estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – PORTAL سوديك | مكتب إداري – فرش فاخر

    Home Select for real estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    محل تجاري

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجارى للبيع او الايجار ٢٠٥م فى الدقى مربع نادى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    مصنع

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مجمع صناعي للبيع | المنطقة الصناعية اكتوبر

    Emkan for Real Estate logo image

    طريق المنطقة الصناعية - السنترال, المنطقة الصناعية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    ٧٬٥٠٠ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة استلام فوري بالتقسيط بجوار دولفين مول

    Property Hills Star logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 5

    محل تجاري

    ٨٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل 49م استلام فوري و متأجر بعائد 43 الف

    Abrag Real Estate logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مصنع

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع هندسي للبيع | يمكن تغير النشاط | اكتوبر

    Emkan for Real Estate logo image

3

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    مصنع

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع هندسي للبيع | موقع مميز | اكتوبر الصناعية

    Emkan for Real Estate logo image

4

    ٣٬٧٠٠ متر مربع

    ١٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل مكتب مفروش للبيع مفروش في البورتال سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مصنع

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع - الرخصة : سارية - استراحة واداري

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٤٨٠٬٣٥٠ جنيه

    Own your unit direct on mehwar next to arkan plaza

    Crafters Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٤ متر مربع

    ٢٠٧٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم عيادة متشطبة للبيع في الشيخ زايد قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مخزن

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مخزن للبيع | موقع مميز | شارع فيصل الرئيسي

    Emkan for Real Estate logo image

    شارع الملك فيصل, آخر فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    1

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع | موقع مميز | شارع فيصل الرئيسي

    Emkan for Real Estate logo image

    شارع الملك فيصل, آخر فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    مصنع

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع للبيع | ممكن تغير النشاط | اكتوبر الصناعية

    Emkan for Real Estate logo image

2

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 13

    مخزن

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مخزن للبيع يصلح لجميع الانشطة | يمكن التحويل لمصنع

    Emkan for Real Estate logo image

4

    ٨٬١٤٥ متر مربع

    ١٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مصنع

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع غذائي للبيع | موقع مميز |المنطقة الصناعية

    Emkan for Real Estate logo image

7+

    ٣٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    مصنع

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مصنع للبيع | يصلح لجميع الانشطة | اكتوبر الصناعية

    Emkan for Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٥٬٦٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب وجاهز للاستلام 109م بأميز موقع بأكتوبر

    Property Hills Star logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٥٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في بالم هيلز HALE TOWN

    New Avenue Real Estate logo image

    هالتاون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة