عقارات تجاري مفروشة للبيع في الجيزة, صفحة 2

628 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع 180م سوبر لوكس فى ش الهرم الرئيسى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع متشطب بالكامل متأجر بعائد _اركان بلاز

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري ارضي 338م مؤجر للبيع شارع الهرم مباشرة

    Capital Commercial CCIM logo image

    الهرم, حي الهرم, الجيزة

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    عياده للايجار متشطبه في سنترال افينيو مول زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة طبية 112م للبيع مؤجرة بعائد 10% في المهندسين

    Capital Commercial CCIM logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر
  • 8

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة طبية 362م للبيع مؤجرة بعائد 10% في المهندسين

    Capital Commercial CCIM logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٨٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة طبية 765م للبيع مؤجرة بعائد 10% في المهندسين

    Capital Commercial CCIM logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    4

    ٧٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في اكبر مول بالشيخ زايد بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤١٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع في هيل تاون بالم هيلز اكتوبر

    Rokn Real Estate logo image

    هالتاون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل دوبلكس على المحور المركزى والمونريل

    Rokn Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ايفي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ايفي
  • 10

    عيادة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة الطابق الثالث للبيع تشطيب كامل ٢٢٣ م

    East wing logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب دورين للبيع متشطب وسعر مميز في الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل بالتكييفات بمدخل خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الدقي - وزارة الزراعة, العجوزة, الجيزة

    3

    ٦٥٢ متر مربع

    ٩٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل تجاري مؤجربعائد استثماري مميزالشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في 205 اركان بالم متشطبه استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في الشيخ زايد في مجمع عيادات متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون ويست, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده في قلب زايد في اركان فرصه استثماريه قويه

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في قلب زايد باطلاله رئيسيه تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة جاهزة للعمل فورًا في نيو جيزه

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدتاون ويست, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل مكتب للبيع في زايد بوليجون

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مونترو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٤٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 90م امام اركان مول بالشيخ زايد بأقل سعر

    Property Hills Star logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في كارجو مول الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في كارجو مول الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    كارجو مول, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية/مكتب إداري للبيع بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    داماك بارك افينيو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية/مكتب إداري للبيع بموقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة