شقق للبيع في 6 اكتوبر

10,678 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: شقة كورنر بفيو مزدوج - فيو اللاجون

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ٣نوم بجاردن -موقع مميز

    The Choice For Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢ نوم جاهزة للاستلام بفيو مفتوح مقدم ٣.١

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى موقع مميز بجانب بالم هيلز و حسن علام

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في بادية بالم هيلز بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ افضل مواقع حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق مطله علي الاهرامات في العاصمه السياحيه الجديده

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق علي الطراز اليوناني في العاصمه السياحيه الجديد

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجلة جاردنز حدائق اكتوبر ار

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند بادية 6 اكتوبر 143م نصف تشطيب

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 10

    شقة

    ١١٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في بالم باركس فرصة رائعة للسكن

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز بجانب نيو جيزه

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م نموزج A- جنه اكتوبر استلام فورى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى افضل لوكيشن في اكتوبر الجديده بمقدم 10%

    Smart-Homes Real Estate logo image

    نيو اكتوبر سيتي كومباوندز, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار وسكن بجد في قلب أكتوبر الجديدة شقة

    Smart-Homes Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م دور خامس كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري فيو استلام فوري بأفضل سعر | أو ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم5%امتلك شقةاوبن فيو استلام2027 O West قسط عل9س

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل – أقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10%استلم شقتك فى مشروع اب تاون اكتوبر الجديد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنه ومقدم 5% حدائق اكتوبر لوكيشن مميز جدا

    Smart-Homes Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    شقة 2 غرفة استلام فوري خصم 45% تقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% اسكن الآن ف صن كابيتال وقسط ع 8س خصم 45%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه بافضل موقع فيو الاهرمات اقساط 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اميز ارضي بجاردن 3غرف ف MV icity قسط عل10س

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

دليلك لأفضل شقق للبيع في اكتوبر

مدينة 6 اكتوبر هي إحدى أقدم المدن الجديدة التي تم تأسيسها في منطقة القاهرة الكبرى، أٌسست هذه المدينة خصيصَا للعمل على تخفيف الضغط ولازدحام على مناطق وسط البلد وضمن المشاريع الداخلية للحكومة للتوسيع العمراني واستغلال الصحراء وتوفير أماكن إقامة ذات أسعار معقولة للشباب.

وبالفعل لاقت مدينة السادس من أكتوبر إقبال لا مثيل له من قبل الشباب والعائلات ومن مختلف الطبقات الاجتماعية ولكن أكثر الراغبين للسكن هناك في تلك الفترة كان من الشباب حديثي التخرج وحديثي الزواج وذلك لأن عقارات 6 اكتوبر أُسست أول ما أسست للاسكان المتوسط واسكان الشباب، ومن ثم بدأت تنقسم المدينة إلى أحياء مختلفة تبعًا للمستوى المعيشي.

أين تبحث عن شقق للبيع في اكتوبر؟

تنقسم مدينة 6 اكتوبر إلى عدد من الأحياء السكنية تتنوع وتختلف بما يناسب جميع المستويات مقسمة جميعها إلى أرقام بداية من الأول وحتى الثاني عشر، هذا بخلاف بعض الأحياء الأخرى كحي الأشجار والحي المتميز وحي البشايروحي الورود وغيرها، هذا بالإضافة إلى أحياء إسكان الشباب مثل مشروع الشباب والإسكان القومي وأهم ما يميز تلك المشاريع أن الأسعار فيها في متناول الفرد المتوسط.

الحي المتميز

يعتبر الحي المتميز من أكثر الأحياء التي يزداد الاقبال عليها من المشترين بشكل عام وذلك بفضل موقعها الاستراتيجي بالقرب من عدد من المحاور والطرق الرئيسية مثل محور 26 يوليو، وطريق وصلة دهشور، وطريق الواحات مما يسهل الوصول منه وإليه. ويشتهر الحي باحتوائه على العديد من المراكز الخدمية التي من شانها تلبية احتياجات الأفراد المختلفة مثل جامعة مصر للعلوم والتكنولوجيا، وفندق سوفوتيل، ومستشفى دار الفؤاد، كما أنه يقع بالقرب من جامعة النيل، ومول العرب. أما بالنسبة للأسعار فهي تعتبر معقولة جدا بالمقارنة لنظائرها من الأحياء الأخرى.