شقق للبيع في التوسعات الشمالية

482 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن، قسط ربع سنة ٤٢٣الف كاش ٧ مليون

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى 141متر قسط على 3سنوات

    Core Real Estate Development logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب شقة في كمبوند كيان بالتقسيط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي 193م بحديقة خاصة تشطيب كمبوند ديار1

    Abrag Real Estate logo image

    كمبوند ديار التعمير, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بحديقة خاصة بالتشطيب كمبوند ديار 6أكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • جاردن هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,جاردن هيلز اكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 145م اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بموقع مميز سوبر لوكس استلام فوري

    Guides Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 12 سنين في 125م بقسط ربع سنوي60K

    Promax Property Investors logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري قريب من نادي الصيد ومول العرب

    Roots Development logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الشقه لقطه اقل بكتبر من سعر الكمبوند من المالك

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • مروج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dar El Maghraby
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,المروج

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150 متر – طيبة جاردنز المرحلة الثالثة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 200متر للبيع في جاردن هيلز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر في كيان | شقة أرضي ١٢٠م + جاردن ١٧٠م

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م استلام فوري مسجلة شهر عقاري

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع قريب لوصلة دهشور استلام فوري تسجيل عقاري

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • نيوم أكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٢٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,نيوم اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه250م+حديقة بفيو على الاجون مباشر خلف مول العرب

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه180م فيو لاجون بمقدم 4 مليون+خصم 30%للكاش

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه180م فيو لاجون بمقدم 2.5 مليون+خصم 30%للكاش

    متصدر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • لايف بوينت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,التوسعات الشمالية,لايف بوينت

    3 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م دور اول موقع مميز جدا في بيت الوطن

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٩٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 215م دور اول ثاني نمره من البوليفارد

    MADAEN GROUP logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 170م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 170م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت الوطن التكميلي باقل سعر للمتر شقة للبيع

    Master Key logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع