شقق للبيع في أشجار هايتس

14 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه بجاردين210م كمبوند حي اشجار

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% قسط حتى 10 سنين في 178م 3 غرف Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام خلال عدة اشهر

    Roots Development logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند حي الأشجار – 135م

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٨٥٬٦٦٢ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سور بسور مع حي الاشجار

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% يصل ل 10 سنين بسعر الطرح في 143م Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط يصل الى 10 سنين في 110م فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أشجار هايتس – 6 أكتوبر | استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بدون أوفر بالسعر القديم - أشجار هايتس

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م غرفتين ب10% وقسط على 120 شهر من Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في أشجار سيتي – أوبن فيو وتقسيط 12 سنه

    Selection Code logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale ashgar heights in OCT Rtm inst up to 8y

    Selection Code logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع