شقق للبيع في 6 اكتوبر

10,700 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بجوار مول مصر

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10% علي 8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 140م | صن كابيتال | فيو حمام سباحة

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش للبيع 6 اكتوبر الحي الاول خطوات للموق

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند جرين براديس – 6 أكتوبر

    متصدر

    Zayed Gate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الثاني

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في One33 متشطبة بدون مقدم على 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 3 غرف في موقع مميز داخل كمبوند One33

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين في أركان بالم بالشيخ زايد قسط 10س

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 134م للبيع في كمباوند إشراقة أول بلكونة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬١٦٦٬٢٠٠ جنيه

    وحدة 123متر بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م دور اول موقع مميز جدا في بيت الوطن

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٩٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3غرف قرب مول مصر ادفع531ألف/كاش8.290.000

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 215م دور اول ثاني نمره من البوليفارد

    MADAEN GROUP logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالشيخ زايد اقساط علي 10سنوات

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد مساحة 180م اقساط علي10سنوات

    property hills Elite logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة مساحة 165م ب6اكتوبر من اورسكوم

    متصدر

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كارنيل بارك – نيو جيزة

    Buyerside logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في بالم باركس

    Buyerside logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

دليلك لأفضل شقق للبيع في اكتوبر

مدينة 6 اكتوبر هي إحدى أقدم المدن الجديدة التي تم تأسيسها في منطقة القاهرة الكبرى، أٌسست هذه المدينة خصيصَا للعمل على تخفيف الضغط ولازدحام على مناطق وسط البلد وضمن المشاريع الداخلية للحكومة للتوسيع العمراني واستغلال الصحراء وتوفير أماكن إقامة ذات أسعار معقولة للشباب.

وبالفعل لاقت مدينة السادس من أكتوبر إقبال لا مثيل له من قبل الشباب والعائلات ومن مختلف الطبقات الاجتماعية ولكن أكثر الراغبين للسكن هناك في تلك الفترة كان من الشباب حديثي التخرج وحديثي الزواج وذلك لأن عقارات 6 اكتوبر أُسست أول ما أسست للاسكان المتوسط واسكان الشباب، ومن ثم بدأت تنقسم المدينة إلى أحياء مختلفة تبعًا للمستوى المعيشي.

أين تبحث عن شقق للبيع في اكتوبر؟

تنقسم مدينة 6 اكتوبر إلى عدد من الأحياء السكنية تتنوع وتختلف بما يناسب جميع المستويات مقسمة جميعها إلى أرقام بداية من الأول وحتى الثاني عشر، هذا بخلاف بعض الأحياء الأخرى كحي الأشجار والحي المتميز وحي البشايروحي الورود وغيرها، هذا بالإضافة إلى أحياء إسكان الشباب مثل مشروع الشباب والإسكان القومي وأهم ما يميز تلك المشاريع أن الأسعار فيها في متناول الفرد المتوسط.

الحي المتميز

يعتبر الحي المتميز من أكثر الأحياء التي يزداد الاقبال عليها من المشترين بشكل عام وذلك بفضل موقعها الاستراتيجي بالقرب من عدد من المحاور والطرق الرئيسية مثل محور 26 يوليو، وطريق وصلة دهشور، وطريق الواحات مما يسهل الوصول منه وإليه. ويشتهر الحي باحتوائه على العديد من المراكز الخدمية التي من شانها تلبية احتياجات الأفراد المختلفة مثل جامعة مصر للعلوم والتكنولوجيا، وفندق سوفوتيل، ومستشفى دار الفؤاد، كما أنه يقع بالقرب من جامعة النيل، ومول العرب. أما بالنسبة للأسعار فهي تعتبر معقولة جدا بالمقارنة لنظائرها من الأحياء الأخرى.