شقق للبيع في 6 اكتوبر

10,690 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في أو ويست - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في أو ويست - كمبوندات 6 أكتوبر - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    12

    شقة

    ١٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اويست على فيو مميز

    متصدر

    We are consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 176م للبيع بسعر اقل من الماركت

    متصدر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بمقدم 975 الف - 3 غرف

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح بقسط5.5K وتقسيط ع12س مقدم6.70K

    متصدر

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • كور او ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز جدا في ش زويل جاهزة بتقسيط 10س ومقدم 1.8M

    متصدر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه للبيع ف O West دقائق من جامعه MSA

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شقة كورنر 3 غرف ونانى - متشطبه وجراج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه205م استلام فورى بمقدم2.3 مليون متشطبه بالكامل

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم يصل 30٪ شقة قرب الدائري موقع حيوي بتقسيط مريح

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردن ليكس –المرحلة الأولى |نصف تشطيب

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٠٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م+65م جاردن من ماونتن فيو بالتقسيط ع 10سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 156م+153م استلام فوري وبالتقسيط ع 8سنين

    متصدر

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٥٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن 120م بفيو بانورامي على اللاندسكيب

    متصدر

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود خصم 30٪ شقة قرب المتحف الكبير بالتقسيط

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة ٢٣٧ متر في أمبرفيل نيو جيزه

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173 متر في باديا باقل سعر في الماركت

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند باديه بالم هيلز

    متصدر

    Driven Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من السوق في سوديك اكتوبر بلازا

    متصدر

    Driven Properties logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر , ستوديو فاخر للبيع دور عالي في ابراج ايون

    متصدر

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت شقة تشطيب راقي فيو لاندسكيب

    متصدر

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اي سيتي اكتوبر 120متر+45 جاردن للبيع

    متصدر

    BGCO Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣١٣٬٧٧٥ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالكامل للبيع علي اقساط حتي 2030

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فيوز باديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,باديه بالم هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في اي سيتي اكتوبر كلاب بارك فوري

    متصدر

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

دليلك لأفضل شقق للبيع في اكتوبر

مدينة 6 اكتوبر هي إحدى أقدم المدن الجديدة التي تم تأسيسها في منطقة القاهرة الكبرى، أٌسست هذه المدينة خصيصَا للعمل على تخفيف الضغط ولازدحام على مناطق وسط البلد وضمن المشاريع الداخلية للحكومة للتوسيع العمراني واستغلال الصحراء وتوفير أماكن إقامة ذات أسعار معقولة للشباب.

وبالفعل لاقت مدينة السادس من أكتوبر إقبال لا مثيل له من قبل الشباب والعائلات ومن مختلف الطبقات الاجتماعية ولكن أكثر الراغبين للسكن هناك في تلك الفترة كان من الشباب حديثي التخرج وحديثي الزواج وذلك لأن عقارات 6 اكتوبر أُسست أول ما أسست للاسكان المتوسط واسكان الشباب، ومن ثم بدأت تنقسم المدينة إلى أحياء مختلفة تبعًا للمستوى المعيشي.

أين تبحث عن شقق للبيع في اكتوبر؟

تنقسم مدينة 6 اكتوبر إلى عدد من الأحياء السكنية تتنوع وتختلف بما يناسب جميع المستويات مقسمة جميعها إلى أرقام بداية من الأول وحتى الثاني عشر، هذا بخلاف بعض الأحياء الأخرى كحي الأشجار والحي المتميز وحي البشايروحي الورود وغيرها، هذا بالإضافة إلى أحياء إسكان الشباب مثل مشروع الشباب والإسكان القومي وأهم ما يميز تلك المشاريع أن الأسعار فيها في متناول الفرد المتوسط.

الحي المتميز

يعتبر الحي المتميز من أكثر الأحياء التي يزداد الاقبال عليها من المشترين بشكل عام وذلك بفضل موقعها الاستراتيجي بالقرب من عدد من المحاور والطرق الرئيسية مثل محور 26 يوليو، وطريق وصلة دهشور، وطريق الواحات مما يسهل الوصول منه وإليه. ويشتهر الحي باحتوائه على العديد من المراكز الخدمية التي من شانها تلبية احتياجات الأفراد المختلفة مثل جامعة مصر للعلوم والتكنولوجيا، وفندق سوفوتيل، ومستشفى دار الفؤاد، كما أنه يقع بالقرب من جامعة النيل، ومول العرب. أما بالنسبة للأسعار فهي تعتبر معقولة جدا بالمقارنة لنظائرها من الأحياء الأخرى.