شقق للبيع في 6 اكتوبر

10,597 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو لاجون في سوان ليك بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم باركس بجانب سوان ليك وهايد بارك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٧٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 174م بنيوم بيراميدز – المرحلة الرابعة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مزدوجة جاهزة للإستلام في الشيخ زايد

    شقق إم, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله على اكبر مساحه خضراء فى كمبوند جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن للبيع في ابفيل بجوار حسن علام

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع داخل نيوم أكتوبر – مرحلة بوليفارد

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٧٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند نيوم أكتوبر – مرحلة ستانلي

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس متشطبة بالكامل بالقرب من نيو جيزة

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب 183م فيو الاهرامات في بيراميدز هايتس

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس فى كارنيل نيو جيزة

    Guides Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩١٠٬٤٥٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم بارك

    Vira Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة للبيع في أكتوبر بلازا

    Guides Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع, بالم باركس بمقدم 5% علي 9 سنوات

    Real Vision logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٦٢٧ جنيه

    شقة متشبة بالكامل في باديا استلام فروي

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دريم لاند جولف 2 دبل فيو حمام سباحه

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع النباتات غرب سوميد مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350الف امتلك شقتك في خلال سنه واطول مدة سداد

    Pro Master Real estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريتز كارلتون ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٢٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 131م+جاردن 47م بفيو مميز لفترة محدوده

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شقة كورنر 3 غرف ونانى - متشطبه وجراج

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع – جاردن هيلز – على البوليفار

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى بالم باركس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

دليلك لأفضل شقق للبيع في اكتوبر

مدينة 6 اكتوبر هي إحدى أقدم المدن الجديدة التي تم تأسيسها في منطقة القاهرة الكبرى، أٌسست هذه المدينة خصيصَا للعمل على تخفيف الضغط ولازدحام على مناطق وسط البلد وضمن المشاريع الداخلية للحكومة للتوسيع العمراني واستغلال الصحراء وتوفير أماكن إقامة ذات أسعار معقولة للشباب.

وبالفعل لاقت مدينة السادس من أكتوبر إقبال لا مثيل له من قبل الشباب والعائلات ومن مختلف الطبقات الاجتماعية ولكن أكثر الراغبين للسكن هناك في تلك الفترة كان من الشباب حديثي التخرج وحديثي الزواج وذلك لأن عقارات 6 اكتوبر أُسست أول ما أسست للاسكان المتوسط واسكان الشباب، ومن ثم بدأت تنقسم المدينة إلى أحياء مختلفة تبعًا للمستوى المعيشي.

أين تبحث عن شقق للبيع في اكتوبر؟

تنقسم مدينة 6 اكتوبر إلى عدد من الأحياء السكنية تتنوع وتختلف بما يناسب جميع المستويات مقسمة جميعها إلى أرقام بداية من الأول وحتى الثاني عشر، هذا بخلاف بعض الأحياء الأخرى كحي الأشجار والحي المتميز وحي البشايروحي الورود وغيرها، هذا بالإضافة إلى أحياء إسكان الشباب مثل مشروع الشباب والإسكان القومي وأهم ما يميز تلك المشاريع أن الأسعار فيها في متناول الفرد المتوسط.

الحي المتميز

يعتبر الحي المتميز من أكثر الأحياء التي يزداد الاقبال عليها من المشترين بشكل عام وذلك بفضل موقعها الاستراتيجي بالقرب من عدد من المحاور والطرق الرئيسية مثل محور 26 يوليو، وطريق وصلة دهشور، وطريق الواحات مما يسهل الوصول منه وإليه. ويشتهر الحي باحتوائه على العديد من المراكز الخدمية التي من شانها تلبية احتياجات الأفراد المختلفة مثل جامعة مصر للعلوم والتكنولوجيا، وفندق سوفوتيل، ومستشفى دار الفؤاد، كما أنه يقع بالقرب من جامعة النيل، ومول العرب. أما بالنسبة للأسعار فهي تعتبر معقولة جدا بالمقارنة لنظائرها من الأحياء الأخرى.