فلل بحديقة خاصة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 12

470 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين كورنر بخصوصية عالية جاهزة متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاندسكيب ولاجون

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطبة استلام فوري في لافيستا سيتي

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع2,2مليون مقدم وامتلك فيلا منفصله بحديقه+pool

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٤١١ متر مربع

    ٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا vib فوري ومتشطبه بالعاصمه تقسيط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم الان فيلتك متشطبه جاهزة للسكن بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٧٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للمعاينه متشطبه بدون مقدم مع ماونتن فيو

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٧٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 425م للبيع باقل سعرفي الماركت فيومميز

    Nile Real Estate logo image

    ميدتاون سولو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك الان في لافيستا سيتي بالعاصمه الإدارية

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٤٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري متشطب في قلب العاصمه لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في الباتيو جادي القاهرة الجديدة

    Selection Code logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٣٥٨ متر مربع

    ١٠٦٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    VIP villa landscape view+prime location+low price

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فينشي مصر ايطاليا تقسيط 10س و بدون مقدم

    Property Hills  One logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٥٨ متر مربع

    ١٠٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢١٧٬٠٠٠ جنيه

    225م فيلا داابل فيو برايفت بوول+جاردن باسهل خطط سد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فيلتك في لافيستا بالعاصمه وبقسط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – موقع مميز – كمبوند المقصد

    Property Network logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلا متشطبه تحت اداره هايد بارك بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا سيتي-للبيع مودرن ستاندالون 575م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

6

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٦٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نادر في سيليا قلب النهر الأخضر للبيع

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٧٩٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر استلام فوري بتشطيب فندقي ف

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا متشطبه جاهزة للسكن بمقدم5% في R5

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٩٩ متر مربع

    ٨٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى متشطب بنظام سداد مرن كمبوند ادارة هايد بارك

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بمقدم 3 مليون في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بحديقة في كمبوند الباتيو جادي

    Selection Code logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند لافيستا سيتي باقل سعرفي الماركت

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع