فلل بحديقة خاصة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 7

470 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بدون مقدم مع ماونتن فيو بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مليون400=امتلك فيلا بحمام سباحه+حديقه+روف خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مليون400=امتلك فيلا بحمام سباحه+حديقه+روف خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مليون400=امتلك فيلا بحمام سباحه+حديقه+روف خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مليون400=امتلك فيلا بحمام سباحه+حديقه+روف خاص

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مليون400=امتلك فيلا بحمام سباحه+حديقه+روف خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5% تقدر تمتلك فيلا مبنيه جاهزه مع الشركه السعوديه

    متصدر

    GCR Developments logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة(3طوابق) فيوLakes لوكيشنVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في لافيستا باقل سعر في السوق

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه خاصه+حمام سباحه بمقدم5%فقط واقساط ع10س

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلتك متشطب برايم لوكيشن مع لافيستا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستند الون فيلا نص تشطيب 5 غرف موقع متميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – لا فيستا سيتي موقع مميز

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٥٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة استلام فوري متشطبة في لافيستا سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٣٣٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة متشطبة للبيع المقصد, العاصمة الجديدة

    TREX logo image

5

    5

    ٥١٤ متر مربع

    ٤٧٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن متشطبه بالعاصمه R5 وبمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم وأسكن الان في فيلا متشطبه بالكامل في جرانفيل

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل امام النهر الاخضر موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه فيلا 3 أدوار, متشطب فوري 3 مليون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٤٦٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه فيلا 3 أدوار, متشطب فوري 3 مليون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٤٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا سيتي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للإستلام 4 غرف في لافيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في موقع متميز بحري استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر في لافيستا سيتي فيو لاند سكيب

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع