فلل بحديقة خاصة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 15

470 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري في لافيستا سيتي بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخصم كبير في كمبوند لافيستا سيتي العاصمه

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٠٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع بسيليا وايد جاردن فيو قسط ١١ سنة

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر مغرى مشطبة جاهزة للسكن

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٢١٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون متشطبة بحرى بالكامل فورى بالقسط

    Impact Investments logo image

5

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ١٥٩٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة استلام فورى بالتقسيط على 8 سنين

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع متشطبة استلام فورى دابل فيو

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فورى بخصم كبير متشطبة لافيستا سيتى العاصمة

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٠١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة جاهزة على الاستلام لافيستا سيتى

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع متشطبة جاهزة على السكن دابل فيو

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٣٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى متشطبة بالكامل بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر جاهزة للسكن فورا في لافيستا سيتي

    Roots Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ١٠٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كورنر استلام فوري متشطب بالكامل

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٠٤٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٦١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري متشطبه في لافيستا بالقسط

    Impact Investments logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا فيلا مودرن ٤٥٠م علي حمام السباحة اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فيلا مع ماونتن فيو متشطبه بـدون مـقـدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للإستلام 4 غرف في لافيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز بأميز لوكيشن من لافيستا بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان فيلا مع LaVista فى El Patio Jadeبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا لقطه في El-Patio Jade بالعاصمه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبه بأميز لوكيشن بالعاصمه بـمـقـدم5%

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا stand Alone جاهزة للسكن بدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون استلام سنة بأقل سعر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون جاهزة للسكن فىR7بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون جاهز للسكن بالعاصمه بقسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع