فلل بحديقة خاصة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 16

471 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون جاهز للسكن بالعاصمه بقسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في فيلا متشطبه جاهزة للمعاينه بقسط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون جاهزة للسكن بالعاصمه بقسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون جاهز للسكن فى R5 بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة للبيع من لافيستا بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب فورى كمبوند عايش بكل خدماتك ادارة هايد بارك

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فورى و متشطبه من شركه لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبه 0%مقدم واقساط ع 8س بماونتن فيو

    GCR Developments logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه بالكامل في جرانفيل العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% أستلم تاون هاوس متشطب بالعاصمه وبالتقسيط

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بأقل سعر بالعاصمة مع لافيستا سيتى

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بدون مقدم مع ماونتن فيو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند فيلات فورى متشطب فيو حمامات سباحة بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر مميز مع لافيستا قسط 10 سنين

    The Map Investments logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه لافيستا القاهره الجديده

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب فورى كمبوند فيلات ادارة هايد بارك قسط 12 سنه

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطب ع 3 وجهات رئيسيه قسط 10 س

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خيالية 3 متشطبة و تقسيط ١٠س تقدر تعاينها الان

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل - كمبوند البوسكو -العاصمة الادارية

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة من لافيستا تقسيط ع 8 سنوات

    GCR Developments logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان فيلا 245م متشطبه في الـعـاصـمـه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع مع لافيستا العاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون مودرن برايم لوكيشن بسعر لقطة لافيستا

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمساحة كبيرة للبيع في لافيستا سيتى

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى متشطب بنظام سداد مرن كمبوند ادارة هايد بارك

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٦ متر مربع

    ١١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع