فلل بحديقة خاصة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 10

471 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2.86مليون فيلا استلام فوري+تشطيبVIP فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب2.86مليون كاش فيلا تاون استلام فوري +تشطيبVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري فيو مفتوح في لاڤيستا

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل لوكيشن مميز بفيو على البرج الأيقوني

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٤٧١ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مقدم 2,5 مليون - جاهزه فوري و متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع لافيستا سيتي موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في لا فيستا سيتي استلام فورى

    Brokers Hub logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع فيلا مع Mountain View جاهزة للسكن0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع لافيستا سيتي موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

6

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند البوسكو العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف على اكبر وايد جاردن للبيع فى سيليا

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٤١ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ب 3 وجهات استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا سيتي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره 4 غرف ((بخصم 42%)) بفيو على ال private

    Falcon for Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٠٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان فيلا مستقله بأحدث مشروعات بالم هيلز

    Roots Real Estate logo image

5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٩٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالسعر الافتتاحي معPALM HILLS بالعاصمه قسط12س

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ١٠١٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأحدث مشاريع بالم هيلز بمقدم 1.5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر الطرح الاول مع بالم هيلز بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مع Palm Hills فى Village de la Capitale

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر الطرح الاول مع Palm Hills بااقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع ٥٪؜ و امتلك فيلا مستقلة في لافيستا مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    7+

    ٤١١ متر مربع

    ١١٩٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 4 غرف بحديقه كبيره في لافيستا بمقدم 5٪

    New Avenue Real Estate logo image

4

    7

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 4 غرف في لافسيتا تقسيط علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    7+

    ٤١١ متر مربع

    ١١٩٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٢٦٩٬٧٢٩ جنيه

    فيلا 185م كورنر واخدهVIP لوكيشن استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو لاندسكيب بمقدم 5٪ علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع