فلل بحديقة خاصة للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 13

470 عقارات أخرى
  • 23

    فيلا

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند البوسكو العاصمة الادارية مقدم 10%

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٩٩ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 10% في كمبوند البوسكو العاصمة الادارية

    Adviser Real Estate logo image

5

    4

    ٤٨٨ متر مربع

    ٨٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧٩٩٬٥٠٠ جنيه

    بمقدم 10% استلم فوري في لافيستا سيتي فيلا متشطبه

    Houseology logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧٩٩٬٥٠٠ جنيه

    بمقدم 10% استلم فوري في لافيستا فيلا متشطبه

    Houseology logo image

5

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في لافيستا سيتي فيلا ستاندالون متشطبه

    Houseology logo image

5

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٣١٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في لافيستا سيتي فيلا ستاندالون متشطبه

    Houseology logo image

5

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ١٣١٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في لا فيستا سيتي بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيليا – بحري – موقع مميز جدًا

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ١٢٤٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كمبوند لافيستا سيتي باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - أقل من سعر الشركة بـ 13 مليون

    Golden Vision logo image

3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٧١٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري ف فينشي مصر ايطاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية بموقع متميز.. عرض محدود.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون بمقدم 3مليون استلام فوري Fully finish

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن ب 3 وجهات رئيسيه استلام فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خيالية 3 ادوار مقدم 1,150,000 فيو مفتوح تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا سيتي توين هاوس استلام فوري ريسيل 280 متر

    Property Hills  One logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خيالية متشطبة و تقسيط ١٠س تقدر تعاينها الان.

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى متشطبة كمبوند فيلات بكل خدمات نظام سداد مرن

    Q Sequoie logo image

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 425م للبيع باقل سعرفي الماركت فيومميز

    Nile Real Estate logo image

    ميدتاون سولو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن متشطبه مع ماونتن فيو بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون للبيع – مستوى أوروبي داخل كمبوندميد تاون

    Golden Vision logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١١٠٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة سولو للبيع في ميدتاون بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند ميدتاون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى متشطبة على الدائرى الاوسطى بنظام سداد مرن

    Q Sequoie logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورى متشطب فيو حمام سباحة كمبوند فيلات فقط قسط مرن

    Q Sequoie logo image

5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع