شقق سوبر لوكس للبيع في الغردقة, صفحة 8

352 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    133م تشطيب فاخر للعائلات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م مع حديقة 54م في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 118م بإطلالة ساحرة ومساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م مع بنتهاوس 36م في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م مع حديقة 60م في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م مع بنتهاوس في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م بتشطيب سوبر لوكس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٥٬٩٠٣ جنيه

    استوديو 49 متر يطل على حمام السباحة بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه143م-3غرف _فيو الشارع حمام السباحه_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة على شاطئ البحر

    Second Home Real Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع ستوريا هو مشروع سكني واستثماري فاخر.

    Second Home Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو على الممشى بإستلام فوري وتشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٥٠٠ جنيه

    النورسيتي:شقه3غرف-تقسيط 30شهر متشطبه-استلام12-2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة رائعة على المسبح والبحر في قلب الغردقة

    Second Home Real Estate logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٣١١ جنيه

    شقه 62م تشطيب الترا سوبر لوكس في لاجونا ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بانوراما سي فيو الهلال ارقي مواقع الغردقه

    منطقة الهلال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أوضه و صالة للبيع بالداو هايتس فيو بحر و بول

    Home In Realestate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٩١٠ جنيه

    استوديو 51 متر يطل على حمام السباحة بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص تقسيط 5 سنين بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 58م استلام فوري بموقع مميز

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٦٧١٬١٦٢ جنيه

    استوديو 80 متر باطلالة بانورامية على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه-تشطيب كامل-اعلي جمله ماركت-تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص بسعر الطرح الاول تقسيط علي 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استديو تشطيب كامل_امام بيست واي_استلام 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٦ جنيه

    شقة 99م بتصميم عصري ومساحة عملية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع