شقق سوبر لوكس للبيع في الغردقة, صفحة 9

352 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٦ جنيه

    شقة 99م للراحة والحياة العصرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٨ جنيه

    شقة 103م بإطلالة مفتوحة ومساحة واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٦ جنيه

    استثمر في شقة 99م بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٦ جنيه

    شقة 99م قريبة من كل الخدمات والمرافق

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين_تشطيب كامل_اعلي جمله ماركت_كاش_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٩١٬٠٢٠ جنيه

    امتلك شقة 89م مع حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91م بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91م بإطلالة حمام السباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٤٠ جنيه

    امتلك شقة 117م مع حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٤٠ جنيه

    امتلك شقة 117م مع حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بغرفتي نوم في مبارك 11 – الغردقة | تشطيب

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٦٩٬٥٤٤ جنيه

    امتلك شقة 53م فخمة بإطلالة راقية ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٨٧٬٠٣٢ جنيه

    شقة 47م بتصميم عصري داخل ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٨٧٬٠٣٢ جنيه

    امتلك شقة 47م بإطلالة في ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٩٦٬٧١٧ جنيه

    امتلك شقة 54م بإطلالة مفتوحة في ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٩٦٬٧١٧ جنيه

    امتلك شقة 54م بإطلالة في ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٣٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٦٤٦ جنيه

    امتلك شقة 45م فاخرة بإطلالة مميزة ألماظا سويتس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م² في منتجع فاخر بإطلالة بحر ومسبح بشاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 65م تطل علي البحر بموقع حيوي خطوات من شيراتون

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم واحدة للبيع – الداو هايتس، الغر

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو44م-أمام بيست واي-3حمامات سباحه-تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ملاذك الفاخر المطل على البحر في منطقة العرب،

    Second Home Real Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة نوم واحدة وإطلالة بحرية مميزة – من

    Second Home Real Estate logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٢٧٬٨٤٦ جنيه

    شقة بإطلالة بانورامية على البحر الأحمر – غرفتان نو

    Second Home Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة مكونة من 3 غرف نوم على البحر – منطقة الع

    Second Home Real Estate logo image

3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع