شقق سوبر لوكس للبيع في الغردقة, صفحة 12

352 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٤٦٣٬٩٠٠ جنيه

    ستوديو 67م بشاطئ خاص بمقدم 10% واستلام اخر السنة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٧٬٧٤٠ جنيه

    شقة للبيع في Iconic Resort – الغردقة | فرصة ممتازة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    استلام فورى استديو _صف اول ممشي الاحياء_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 55م بمقدم 20% فقط بموقع مميز خطوات من شيراتون

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٦٣٬٩٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص بالاحياء استلام 2026 بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م_تشطيب كامل_طريق الحجاز_تقسيط36شهر_عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥١٨٬٣٩٦ جنيه

    استوديو 68 متر يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو-متشطبه-طريق الحجاز الرئيسي-4حمامات سباحه

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٨٬٤٨٢ جنيه

    استوديو 54 متر يطل على البحر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 56م داخل منتجع شاطئي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استمتع 61م سكن فاخر داخل منتجع شاطئي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 58م سكن عصري داخل منتجع متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 58م فرصة رائعة داخل المنتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك 58م معيشة راقية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 102م فرصة سكن واستثمار متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 71م سكن عصري داخل منتجع فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك 88م معيشة واستثمار على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 62م سكن عصري داخل منتجع فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٧٥٬٢٢٤ جنيه

    شقة غرفة و صالة 98 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م ناصيه_تشطيب كامل_طريق الحجاز _تقسيط 36شهر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 55م بموقع مميز خطوات من شيراتون 20% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٩١٬٠٢٢ جنيه

    استوديو 53متر يطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه111م-3غرف _فيو الشارع الرئيسى_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٣٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة تطل علي البحر وحمام السباحة بشاطئ خاص مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٥٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 62 متر يطل على لاند سكيب

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٤٤١ جنيه/متر مربع