شقق سوبر لوكس للبيع في الغردقة, صفحة 7

352 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥١٩٬٠٢٦ جنيه

    شقة 115م بإطلالات مميزة في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٨٩٬٨٢٦ جنيه

    شقة 112م بحديقة خاصة 21م في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٤٧٬٢٨٥ جنيه

    112م بسهل حشيش داخل منتجع فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٥٨٬٧١٢ جنيه

    شقة 122م بإطلالة مميزة في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بمقدم 498ج في مشروع ايبيزا

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 70م داخل مشروع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز 70م بإطلالة هادئة وتشطيب راقٍ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 70م بإطلالة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك شقة 135م بتشطيب راقٍ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    فرصة 96م داخل منتجع راقٍ بأسلوب حياة مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م فاخرة على البحر مباشر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة 70م في قلب الأحياء بسعر وتقسيط مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٧٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة 104م بإطلالة بحر في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة 104م غرفتين بتشطيب راقٍ في الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١١١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 135م بـ3 غرف في قلب الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة واحدة في موقع مميز بالأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر فخامة وإطلالة بحرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٤٠ جنيه

    شقة 117م مع حديقة 39م ومساحات خضراء ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٩١٬٠٢٠ جنيه

    شقة 89م مع إطلالة خلابة ومساحات مشرقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٩١٬٠٢٠ جنيه

    استمتع بحياة عائلية فاخرة في شقة 89م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 53م بقلب الكوثر في مشروع مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 53م في مارك بجانب الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 53م في مارك بالدور الثاني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م مميزة بسعر رائع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥١٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 133م على شارع المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع