شقق سوبر لوكس للبيع في منطقة الاحياء, الغردقة

154 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأحياء الغردقة – 200 متر

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 46م بشاطئ خاص مشروع مميز بالاخياء تقسيط 5

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بشاطئ خاص وإطلالة بحر وتقسيط 5 سنوات

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٩٬٣٤٥ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص بمقدم 20% والباقي علي 3 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١١١٬٥٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة واحدة– إطلالة بحرية تقسيط 15% علي5

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٧٤٬٢٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بشاطئ خاص فيو بحر وحمام سباحة بمشروع مميز

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٥٥٬٧٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٣٦٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٦٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٤٢٬٩٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة رقم 217

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٤٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٥٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٢٢٬٣٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تشطيب الترا سوبر لوكس إطلاله ع المسبح

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٣٨ جنيه

    شقة بشاطئ حاص 96م تري البحر بمقدم 30% استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع