شقق سوبر لوكس للبيع في الغردقة, صفحة 10

352 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٣٨٨٬٧٩٧ جنيه

    استوديو 51 متر يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧١٦٬٥٦٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 56 متر تطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه88م _استلام فورى_تشطيب كامل_صف اول ممشي الاحياء

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٦٩٬٥٤٤ جنيه

    شقة أنيقة 53م | غرفة نوم بتشطيب سوبر لوكس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية 132م | 3 غرف بتصميم عصري وتشطيب سوبر لوك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بمشروع ممبز بمقدم 50%

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٧١٬١٠٠ جنيه

    امتلك استديو على الممشى بإستلام فوري وتشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٨ جنيه

    شقة فاخرة 103م | 3 غرف بأرقى موقع قبل الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استديو امام بيست واي_تشطيب كامل_تسليم2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٣٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقة 78 متر بإطلالة بحر بالغردقة بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في سهل حشيش الغردقه 10% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٤٬٤٩٠ جنيه

    شقه فيو على حمام سباحه مساحتها 94 متر مربع 0% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية – أعلى جملة ماركت_تشطيب كامل_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام بعد3 اشهر _صف اول ممشي الاحياء _تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 86 متر بالهضبة بمقدم 906 الف جنيه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٢٨٬٦١٨ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى الهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٧ جنيه

    عيش الهدوء في شقة 99م بإطلالة مسبح مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٧٬٦٥٢ جنيه

    شقة 124م ثلاث غرف مع إطلالة بحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٩ جنيه

    شقة 103م عائلية بإطلالة مزدوجة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٧ جنيه

    شقة 99م غرفتين… إطلالة مسبح لحياة هادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٩ جنيه

    راحة واتساع 103م بإطلالة طبيعية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٧ جنيه

    مساحة مثالية 99م بغرفتين وفيو مفتوح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٩ جنيه

    103م تصميم مثالي وفيو مسبح مفتوح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٨٬٤٤٧ جنيه

    مساحة مثالية 99م بغرفتين وفيو مفتوح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٨٣٩ جنيه

    شقة 103م ثلاث غرف بإطلالة مسبح وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع