شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 258

7,079 عقارات أخرى
  • 2

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 165م كمبوند_دارنا زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ 175م في البنفسج عمارات

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه بالكامل ف نيو هليوبوليس بخصم50%

    Closer logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس ومفروشه ومؤجره للبيع بمدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمار بن ياسر 250م الظور الثاني سوبر لوكس مبانى 89

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن للبيع ريسيل تشطيب سوبر لوكس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطبة بأقل سعر في التجمع وتقسيط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130متر سوبر لوكس للبيع بمدينة بدر الحي الاؤل

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م متشطبة للبيع بالحي الإيطالي زهراء المعادي

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه بالتكيفات - برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع335 هاى سوبر لوكس ف البنفسج عمارات

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ألترا سوبر لوكس للبيع بأقل سعر- اي سيتي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – التجمع الخامس الاندلس 6

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة سوبر لوكس في اللوتس الشمالي استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بفيلات النرجس فيو جاردن التجمع

    EG.Estate logo image

    النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متأجرة بعائد 40 ألف شهريًا في مدينة نصر

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عبد الرازق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سوبر لوكس بشرفة ومطبخ مجهز فوري

    Aqar Misr logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 4 غرف 280 متر بالفرش وتشطيب سوبر لوكس

    Aqar Misr logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس الواحه الجديدة

    مكتب الساعة للعقارات logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ريسيل باقساط تشطيب لوكس / ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في كابيتال جاردنز 190م متشطبة بالكامل

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م الترا سوبر لوكس مدينه نصر

    Like view logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن جاهزة للسكن بسعر لقطة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن متشطب بالتكيفات والمطبخ بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230م في كمبوند عربيه في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع