شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 254

7,079 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية متشطبة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تقسيم الاسلكى المعادى بمطبخ

    Captain for Realestate,,, logo image

    اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مصطفي النحاس الرئيسي شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195 متر للبيع النرجس 8 قريبه من فاطمه الشربتلى

    Future Home RealEstate logo image

    النرجس 8, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمطبخ في كمبوند عربية

    Better Estate Investment logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس كومباوند the address east

    Envigo Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع128م متشطبه بالكامل بجوار نيو جيزه

    Closer logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات العبور شقه للبيع بسعر مخفض \\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    طريق النصر, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمر حفني, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس متشطب بالكامل في كمبوند وان قطامية باحسن

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع - شارع عبد العظيم عشماوي

    Better Estate Investment logo image

    شارع عبد العظيم العشماوي, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في الأندلس 1

    Better Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية 62م للبيع غرفة فنالفرش ببانوراما النيل

    Elshams Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م سوبر لوكس ارضى بحديقة تصلح لجميع الاغراض

    Oscar logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس شقه من شارع كابول مسجله شهر عقاري\

    Art colorr logo image

    شارع الفريق محمد ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ألترا سوبر لوكس جاهزة للاستلام

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ألترا سوبر لوكس جاهزة للاستلام على

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرب السراج مول شقه سوبر لوكس تصلح سكني او اداري \\

    Art colorr logo image

    شارع زكريا عثمان, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في النرجس 5 فيلات في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند جراند سيتي بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند روك فيرا في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في الهضبة الوسطى – نموذج 4

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى 82م للبيع تشطيبات فندقيه اول سكن

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اداري / سكني في عباس العقاد الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة ألترا سوبر لوكس في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع