شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 261

7,079 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – أرض الجولف

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمود قطب, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتجمع الخامس استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في قلب مدينة نصر

    Elshams Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالسيدة زينب صفية ز

    El Sherif logo image

    حي السيده زينب, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    130م شقة للبيع بالمستثمرين الجنوبية التجمع الخامس

    Find Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 141م بحديقة على النادى مباشر تسليم فورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح استديو للبيع بالرحاب2

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري الترا سوبر لوكس للبيع في مدينة نصر

    Elshams Real Estate logo image

    نصر سيتي تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى اللوتس الجنوبيه متشطبه

    إبداع logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في غرب الجولف وبسعر لقطة

    Elshams Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوي للبيع في التجمع الخامس بالحي الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 33, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 135م في بافاريا تاون داائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل استوديو متشطب برايم لوكيشن / هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القاهرة شارع الحجاز الرئيسي 200م دور3

    Dk REAL ESTATE logo image

    مستشفي هيليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالنرجس فيلات سوبر لوكس فيو جاردن

    The Map Investments logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٢١٧٬٣٥٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي - B15 دور3 3غ جاردن متشطب 150م

    Dk REAL ESTATE logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج جبل الكعبه حسن المامون شقه سوبر لوكس \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع عند الجامعة الأمريكية

    متصدر

    The Map Investments logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 135م سوبر لوكس في بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة ارضي بحديقه ريسيل / جالريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضى 150م منطقة حيوية وتشطيب سوبرلوكس

    Oscar logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم و 1 حمام في مدينتتي موقع مميز جدا و راقي

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥١٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م شقه للبيع بالحي الثاني متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 متر سوبر لوكس بجوار ارابيلا بلازا التجمع

    The Map Investments logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – مدينتي B1

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع