شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 257

7,079 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس فاضية للبيع بالمطبخ بكمبوند اكاسيا

    Al Maz Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة جدا بالتجمع بالنرجس عمارات

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شارع كليوباترا، مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – سيليا العاصمة الإدارية

    Better Estate Investment logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٩٣٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شقة ١٤٠م مسجلة من شارع الطيران دور ٤

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع الاول الامن العام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    موراي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع – مدينتي، B12

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع – شارع عبد الحميد بدوي

    Better Estate Investment logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع شارع متفرع من أبو بكر الصديق

    Better Estate Investment logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ بالتجمع الخامس كمبوند لايت سيتي

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المنطقة العاشرة مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن شرارة, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة – متفرعة من شارع الحجاز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بالتجمع الخامس كمبوند جنة القاهرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    جنه, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مصر الجديدة، هيليوبوليس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ميدان هليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بمدينة نصر امتداد مكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع امتداد مكرم عبيد, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع كمبوند ايست تاون سوديك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع – الرحاب المرحلة الأولى

    Better Estate Investment logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – المنطقة التاسعة، مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م تفرعات شارع المنيل

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بمدينة نصر المنطقة الاولى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة جدا بمدينة الرحاب بڤيو جاردن بجوار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع – سيليا العاصمة الإدارية

    Better Estate Investment logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند بروميناد التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة سوبر لوطس على الجولدن سكوير وبالقرب من 90

    اب هيل ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بمدينة نصر متفرعات ابو داوود الظا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع