شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 141

6,952 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع موقع مميز بالقرب من مصطفي النحاس مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موازي لمحور شينزو ابي 190 متر مسجله شهر عقاري

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة للبيع إطلالة بانورامية على النيل

    Master Key logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تانى صف من التسعين الجنوبي مباشرة شقة لقطه للبيع

    Al-Bahrawy Developments logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصلح لجميع الاغراض عبد الرزاق السنهوري الرئيسي

    شارع عبد الرازق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في غرب أرابيلا فيو جاردن

    The Map Investments logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتى 116 م² جاردن فيو ألترا لوكس.

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس فاضيه للبيع ف رحاب مجموعة 136

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الفردوس النادي الاهلي شقه سوبر لوكس للبيع\\

    Art colorr logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر وأول سكن في كمبوند سما بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش بمدينتي 116متر الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-للبيع اقل سعر شقة 155م متشطبة بالكامل

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨١٦٬٢٥٠ جنيه

    بالم هيلز-ستوديو 70م بحري متشطب دايركت علي اللاجون

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ديستريكت 5 تشطيب فاخر

    Aqarpedia For Resale logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في جراند سيتي – بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين سكوير – الترا سوبر لوكس تشطيب

    Aqarpedia For Resale logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة العاشره موازي لمحور شينزو ابي 190متر مسجله

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن الراقي داخل كمبوند جراند سيتي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن خاصة متشطبه استلام فوري موقع مميز

    El Hefny Group logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م شارع عبد العزيز ال سعود

    Property insider logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    4

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عبد الرزاق السنهوري الرئيسي 200 متر خطوات من مكرم

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز متشطبة في كمبوند واتر واي

    متصدر

    views investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا لوكس اوبن فيو في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بين مكرم عبيد و عباس العقاد 200م مسجله

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع عبد الرزاق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116 متر استلام فورى ومتشطبه فى قلب التجمع الخا

    Selection Code logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع