شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 140

6,952 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الواحه التراسوبر لوكس شقه للبيع بسعر مخفض \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 م بانوراما اطلالة كورنيش النيل مصر القديمة

    sherwoods property logo image

    مصر القديمة, حي مصر القديمة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد عبد الحليم عبد الله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند سراي متشطبة باقل سعر

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتداد عباس العقاد شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع ابو العتاهيه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس اوبن فيو بانوراما في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند درة القاهرة | التجمع الأول

    sherwoods property logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 240م للبيع في حي القرنفل فيلات

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم متشطبة لوكس بدون مقدم بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ذا سكوير متشطبة سوبر لوكس

    New Capital Home. logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في منطقه اللوتس الجديده شارع النوادي

    ZF Property logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم استلام فورى متشطبة بسعر لقطه فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة سوبر لوكس فى زوون تى

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ارضي بجاردن بأقرب استلام بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٠٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه الاولي شقه 4 غرف للبيع بسعر مميز \\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد مندور, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام سنه متشطبه لوكس وبقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متاحه للبيع بإطلالة رائعة داخل هايد بارك

    Ninety Two logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فى الشروق للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع رووف في البنفسج باسنسير خاص فيو رائع لاندسكي

    Host Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128 م للبيع بجاردينيا هايتس 2 – التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (122م)بسعر لقطه بتشطيب راقي باميز فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Ultra Super Lux للبيع في جنوب الأكاديمية (ج)

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه متشطبه بالتكيفات بمقدم 15% فقط بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى كمبوند سوديك ايست اقرب استلام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع