شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 144

6,952 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي مرتفع في الفيلات260م متشطبة بالكامل

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر – المنطقة السادسة موقع مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدينة الشروق – فيو جاردن

    Golden Vision logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع قرب شارع احمد الزمر بالمنطقة العاشرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس 8 التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    النرجس 8, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمربع الذهبى بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري 3 غرف في الاندلس - تشطيب فندقي

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب بمقدم 10% والباقي علي 10سنوات

    Sweet Home Realestate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات الشركه الكويتيه شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقة B15، شقة بتشطيب خاص فاخر وإطلالة وايد جاردن

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالحي الاول متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    شارع عمر بن عبد العزيز, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بالياسمين متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82م الترا سوبر لوكس بمدينتي B7

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش للبيع في فيفث سكوير التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فوري بكمبوند المراسم

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لأمتلاك شقة متشطبة و مفروشة في فيفث سكوير

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم متشطبة لوكس بسعر لقطه فى العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سكن مصرالاندلس التجمع الخامس القاهرة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    230م شقة للبيع بالياسمين الزوجي متشطبة تشطيب لوكس

    Find Real Estate logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بالتكيفات و المطبخ بفيو مميز

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    120م شقة للبيع ببزمنت بكمبوند المستشارين سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس في جاليريا مون فالي فيو رائع

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى شارع الجيش موازى لشارع الطاقة الحى ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معسكر الجيش, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند فيليدج جيت

    Treasure Real estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع