شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 139

6,952 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1 % امتلك شقة غرفتين متشطبة بالكامل بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى في B1 ألترا لوكس بأفضل موقع.

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا بلو فيوز - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات شراره شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مهدي عرفه قرب كارفو ر شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    محور مهدي عرفه, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس ڤيو بانورامي رائع

    All 90 logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في الدور الأخير للبيع – شارع الكامل محمد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الكامل محمد, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 96م b11 تشطيب الترا سوبر لوكس

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة107م +حديقة45م للبيع بمدينتي B2 تشطيب فاخر

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه العاشره شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمر بن الخطاب, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بأرقى تشطيب في كمبوند وصال 240m.

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مشطبه سوبر لوكس للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع بهاء الدين قراقوش, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه217م بيع في بوليفارد ميفيدا- استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند ليك فيو

    Better Estate Investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارات الفتح حي السفارات شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عمارات مدينه الفتح, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى مدينتى B7 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التراسوبر لوكس المربع الذهبي خلف مستشفي حسبو \\\\

    Art colorr logo image

    شارع توفيق احمد البكري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمدينتي B11اول سكن وتشطيب خاص

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في لاند مارك ريسيل غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بثكنات المعادي بالمعادي القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 9, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م - دور كامل - خصوصية تامة وفخامة

    Digital State logo image

    شارع المقدس القباري, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التراسوبر لوكس جاردينيا شقه للبيع بسعر مميز \\\\\

    Art colorr logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 214م في بوليفارد ميفيدا - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو بوول مفروشه للبيع في ميفيدا - بسعرلقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٩ جنيه/متر مربع