شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 35

1,613 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة لقطة للبيع في اكتوبر بلازا استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ارضي ب جاردن متشطبة و استلام فوري اكتوبر

    Property Group logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين ريسيل فوري موقع مميز في ye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في O West Tulwa | مساحة 210م (4 غرف + ليفنج)

    Properties-Today.com logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل 3غرف ريسيل فوري في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    على لاندسكيب شقة نص تشطيب ريسيل فوري في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في Lagoon Park – استلام سنة و نص

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بنتهاوس بأقل سعر إستلام فوري- إجمالي 6 مليون

    The Choice For Real Estate logo image

4

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٧١٦ جنيه

    شقة ريسيل فيو مباشرة على اللاجون| سعر مميز

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لاعادة البيع 75م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥١٬١٦٤ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات فى زد برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى زيد استلام فوري اقل من سعر الشركة

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر وموقع مميز داخل جراند هايتس ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوار كمبوند\ بنتهاوس 270 م \ متشطب بالكامل\تكييفات

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل متشطب بدون اوفر فى اويست اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٢٧٬١٥٠ جنيه

    دوبلكس 212م أو ويست استلام فوري وتقسيط موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٣٠٨ جنيه

    شقه ريسيل 128م متشطبه باقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن قسط

    Evergreen Properties logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوار كمبوند \ شقة 213 م \متشطبة بالكامل\بالتكييفات

    متصدر

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت ريسيل متشطب أقل من سعره في الشركه في سولانا

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٧٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فخمة متشطبة بالفرش بالكامل للبيع

    Property Hills Star logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ١٣٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك بسعر تحفه متشطبه في ابراج زيد

    Property Group logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 185م² استلام فوري بسعر ريسيل- تكملة قسط

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع