شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 34

1,613 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بـ 2 جاردن متشطبة بالتكيفات بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميد هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل آي فيلا رووف 230م ماونتن فيو - إستلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ف owest بأقل سعر ف الماركت استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    289م²ريسيل 4غرف متشطبةبالكامل فوري اوبن فيو اوويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٤٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل ف او ويست استلام فوري قسط حتى2030

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر متشطبه بالتكييفات سولانا استلام2027

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    144م²ريسيل بأميز مرحلة بابراج زد بأوبن فيو البارك

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة للاستلام لوكيشن مميز ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل100م مشطبه بالتكيفات برايم لوكيشن RTM

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Badya

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٨٩٦ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل مقدم فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوار كمبوند \ شقة 120م \ متشطبة بالكامل \

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٨٩٦ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع باقل مقدم فى ماونتن فيو اى ستى

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة في أليجريا ريزيدنس – سوديك | كورنر

    الافين للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ١٢٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٧٨٤ جنيه

    فيو مفتوح لشقة مميزة استلام قريب في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 143 متر استلام 3 شهور في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري في Badya Palm Hills

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٢٣٬١٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في I City October

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيو استلام فورى بالمطبخ والتكييفات زيد ويست

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه غرفة نوم واحدة للبيع 76م- بالم هيلز PX

    Rokn Real Estate logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٥٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع