شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 32

1,613 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٤٥٧ جنيه

    شقه ريسيل في زد 168م متشطبه بالتكفيات والمطبخ RTM

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 114 متر ف ZED دايركت على البارك اقساط

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٦٦٬٩٣٢ جنيه

    شقه ريسيل 183م²متشطبةبالتكييفات اوبن فيو بأبراج زد

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميد هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٦ متر مربع

    ٨٥٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 105م بالسعر القديم وقسط ربع سنوي 163K ل2030

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣١٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع بالتقسيط بارك فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ريسال 175متر فى فيلدج ويست اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 100م بحري صريح متشطبه وجاهزه علي السكن

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة للبيع بسعر مميز استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 179م متشطبه بجاردن جاهزة للاستلام والسكن

    Promax Property Investors logo image

    كمبوند ديار التعمير, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٠٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ريسيل شقة ارضي بجاردن استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في i city october

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في نيوم 6 اكتوبر بسعر لقطه لسرعه البيع

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةلقطة بإطلالة مميزة دقائق من مول العرب,فى أوويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس تكملة اقساط في village west

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 150م إستلام فوري - فيو مباشر على النافوره

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف متشطبه بالكامل استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري علي لاند سكيب للبيع

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٩٠ جنيه/متر مربع