شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 31

1,613 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر ريسيل لقطه متشطبة بالكامل بفيو مميز

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م بحري إستلام فوري - MV Park

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط متشطبه في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط متشطبه في Zed West

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إستلام 6 أشهر بمرحلة ماونتن بارك - بدون أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط متشطبه في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ريسيل في O west متشطبة استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة بروف استلام خلال شهور في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٣٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع + غرفة ماستر - بتسهيلات في السداد

    Inspire Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بمرحلة اللاجون - فيو السنترال بارك

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر في اكستنشن الكلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل سعر مميز في سكاي رارمب Upwyde زايد

    RE/MAX Everest logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فورى شقة لانداسكيب فيو اميز موقع فى فاى

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى ريسال فى فاى سوديك موقع مميز جدا

    Square Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٧٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٦٧٬٨١٧ جنيه

    بالسعر القديم شقة غرفتين للبيع في باديةلوكيشن مميز

    Western House logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة فى كيان على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة2نوم ريسيل 110م بأوبن فيو على اكبر جاردن في VYE

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 175م فى باديه باقل سعر فى الماركت

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 196م اقل سعرف الماركت بادية استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بغرفة ماستر ودريسنج + فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع