شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 33

1,613 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف كورنر في ماونتن فيو اي سيتي -Club Park

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف كورنر في ماونتن فيو اي سيتي -Club Park

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف كورنر في ماونتن فيو اي سيتي -Club Park

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل في جاردن ليكس -هايد بارك

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف ريسيل في زيد ويست - مرحلة 3

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٧٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل في 205 اركان بالم -الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 194م نصف تشطيب للبيع في كمبوند جرين 6

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 194م نصف تشطيب للبيع في كمبوند جرين 6

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مائي بالتقسيط في كيانبدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 194م نصف تشطيب للبيع في كمبوند جرين 6

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158 متر بحري استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٦٤٬٧٠٣ جنيه

    شقة استلام فوري 120 متر في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس من مني حسين في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٨٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري بالتقسيط في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط مساحه 116 متر في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل | 2 نوم برايم لوكيشن للبيع فيو او ويست

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار في ستوديو بالتقسيط في فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع شقة فوري فيو نافورة MV The lake

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | أقل مقدم وأقل توتال في المرحلة التانية

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين-اوبن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة برووف لقطه متشطبة بالكامل في كيان

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر سكاي لوفت فووري مميز للبيع

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر شقة في اكستنشن الكلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع