شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 37

1,613 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة اعادة بيع 154م بسعر لقطة استلام 27 فيلدج ويست

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فوري في زيد زايد بباكية الجراج

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقه ارضي بجاردن بحري استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع بأقل مقدم وافضل توتال

    Gate real estate marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة استلام فورى فى الليجريا من سوديك

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للسكن الفوري بسعر قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 120م باقل من ماركت لوكيشن مميز vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشكيب الترا سوبر لوكس في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين double view متشطبة ريسيل في بادية

    Allocate Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تكملة اقساط ريسيل في سوديك استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في vye سوديك شقة ريسيل 3 غرف موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة بجاردن فوري غرفتين في كمبزند vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين شقة ريسيل استلام فوري في كمبوند vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين في بادية - إستلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- دور تاسع مرحله تانيه فيو تحفه

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة غرفتين متشطبة ريسيل في سوديكvye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تكملة اقساط ريسيل فوري في سوديك vye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة غرفتين ريسيل فوري في سوديك vye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن ريسيل فوري في vye سوديك غرفتين

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة ارضي بجاؤدن ريسيل فوري في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بتكمله اقساط بتفاصيل مميزه ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٩٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز لشقة بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بفيو حمام سباحة باقل سعرمن المالك مباشرة

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع