شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 30

1,613 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٨٥٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب سوبر لوكس ريسيل استلام فوري

    Roots Development logo image

    شارع عبد المنعم رياض, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بسعر اقل من سعر الماركت

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل تشطيب كامل -استلام فوري- زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى بسعر اقل من سعر الماركت

    Mrkt Shake logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإعادة البيع في كرميل , نيو زايد dp 6,5

    Residia logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 209 4غرف فيو Club استلام فوري قسط حتى 2027

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٣٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 186م بسعر مميز بقسط ربع سنوي 34K حتى 2033

    Promax Property Investors logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فورى2026 belle Vie ريسال زايد

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باكبر روف 100 متر في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسال لوكيشن مميز جدا كمبوند بيل فى فيو لاندسكب

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بجاردن بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس بالتقسيط في Zed West

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس بالتقسيط في Zed West

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 150م بالسعر القديم باقل من سعر الماركت

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة ٣ غرف للبيع فى سوديك اكتوبر بلازا

    Allocate Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤١٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ريسيل فوري بفيو مميز Ocotber Plaza

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف متشطبه استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك بسعر تحفه متشطبه في ابراج زيد

    Property Group logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 184م دور 7 متشطبه ومفروشة بالكامل فيو مفتوح

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 139م بجاردن 53م متشطبه تكملة اقساط حتى 2030

    Promax Property Investors logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالاجهزة للبيع في أبراج زيد الشيخ زايد

    Remax The Address logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع