شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 26

1,613 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بـ 8.1 مليون -مارفيل زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بـ 8.1 مليون -مارفيل زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل 107م بالتقسيط في باديه بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيو لاجون في كمبوند ريفرز -زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٤٤٬٧٤٧ جنيه

    ستوديو ريسيل بتراس تشطيب كامل في زيد ويست - زايد

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل في كمبوند ايفوار - الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م² فوري تشطيب سوبر باقل سعر لوكيشن مميز جدا

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م² فوري تشطيب سوبر باقل سعر لوكيشن مميز جدا

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م² فوري تشطيب سوبر باقل سعر لوكيشن مميز جدا

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م² فوري تشطيب سوبر باقل سعر لوكيشن مميز جدا

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد تاورز 3 غرف ريسيل فيو مفتوح دور منخفض

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة كاملة التشطيب وجاهزة للسكن

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت 4 غرف استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اول مرة في نيوزايد شقة تقسيط على15 سنة بدون دفعات

    Western House logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم غرفتين استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الشقه لقطه اقل بكتبر من سعر الكمبوند من المالك

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك بسعر تحفه متشطبه في ابراج زيد

    Property Group logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    متصدر

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري من المالك الاصيل 130م متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل علي المفتاح من مالك اصيل متشطبه ومتسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط علي 5 سنين من مالك اصيل متشطبه متسلمه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬٣٢٠ جنيه

    شقة ريسيل ف نيو زايد بدون اوفر 155م تشطيب Alchemy

    Evergreen Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع