عقارات مسجلة للبيع في مصر, صفحة 15

969 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م 3 غرف و2 حمام شارع مصدق

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع متميز بالمعادي دجلة

    Home Realtors logo image

    شارع 212, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٢٠م ف ش الجزيره الوسطي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178 م سبورتنج (علي الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية بموقع استراتيجي ومواصفات ممتازة

    Remax Style logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي نادرة مع تراس خاص -محمد مظهر الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الشيخ زايد - المنطقة 16 (الحي

    Remax Style logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - فيوهات فتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب الترا سوبر لوكس للبيع فى موقع متمي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بدر الدين العيني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 230 متر للبيع في مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع محمد محمود عزت, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري امام ماوتن فيو وقريب لوصلة دهشور

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام ماوتن فيو وقريب جدا لوصلة دهشور شقة نصف تشطيب

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    متصدر

    Golden house logo image

    شارع المقريزي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل على النيل الكبير

    متصدر

    Golden house logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه ومدخل خاص للبيع بدجله المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 210, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس 3 غرف في صالح سليم الدقي

    Good Deals logo image

    شارع صالح سليم(عكاشة), الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 185 متر باطلالة مفتوحة غير مجروحة

    Good Deals logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع مسجلة بميدان الحجاز مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الرحمن رشدي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية مميزة قرب ميدان هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م فاخرة بشارع عبد العزيز فهمي هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة في منيل الروضة

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في قلب الدقي – شارع مصدق

    Gate real estate marketing logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 360م للبيع بجوار البارون بموقع استراتيجي

    Good Deals logo image

    شارع حسن صادق, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م فاخرة للبيع على شارع الثورة

    Good Deals logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس 250م للبيع في شــيراتون في مربع الوزراء

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع